Hotel Rogashka Slatina — це сімейний респектабельний готель, що знаходиться біля джерела мінеральних вод у Словенії. Гостей зустрічає хол, що виконаний в еклектичному стилі: ми поєднали класичні елементи з сучасними. Концепція готелю налаштовує на спокійний відпочинок, відразу зрозуміло, що це місце не для вечірок, а для фізичного та ментального відновлення.
Родзинкою готелю є спа-зона. Проєктуючи приміщення, ми акцентували увагу на створенні незабутньої атмосфери та функціональності приміщення. Саме тому тут ми поєднали натуральний матеріал, дерево, зі штучними, наприклад, вініловою підлогою та керамогранітом. Вибір вінілу зумовлений тим, що цей матеріал безпечний для вологих зон — тут складно послизнутися, а якщо це сталось, зменшується вірогідність отримати травму, крихкий предмет на ньому може не розбитись, а також він довговічний. З керамогранітом схожа історія. Натуральне каміння, наприклад, мармур, потребує спеціального догляду, саме тому штучний камінь — більш оптимальний варіант для громадської спа-зони з високою вологістю.
Потрапляючи у спа-зону, відразу помічаєш три акценти: стіна з параметричним декором, лежаки незвичної форми та стіна з сублімованого моху. Ми обрали нетиповий сублімований мох: на цій стіні знаходиться декілька його видів, з різними кольорами та текстурами, і тому створюється враження, що мох живий.
В оригіналі у приміщенні спа були тільки маленькі вікна біля підлоги, через це воно відчувалося низьким, особливо для високих людей. Щоб розв'язати цю проблему, ми додали мансардні вікна та виконали інтер’єр у світлих тонах з великою кількістю підсвіток, і тим самим зробили приміщення більш комфортним, збільшили кількість природного світла, що є важливою складовою ментального відновлення.
Коридор готелю ми виконали у білих кольорах. Аби зробити його більш комфортним, ми візуально зменшили його глибину, розбивши на зони світовими арками, які виглядають наче портали. В зоні сходів ми використали цікаве тинькування, у складі якого є порошок міді, що з часом може змінювати колір, і це створює ефект металевих стін. Сходи зробили з натурального каменю, він дозволяє зменшити травматичність, адже, на відміну від плитки, торці можна зробити округлими.
В усіх номерах готелю ми використовували декоративні шпалери італійського виробництва з природними мотивами, проте за іншими деталями вони не ідентичні. У стандартному однокімнатному номері ми поєднали білий колір та дерево, а більш преміальні двокімнатні зробили насиченішими, з більш цікавою кольоровою гамою, в основі якої — зелений, що також налаштовує на візуальний та ментальний відпочинок. Спальна кімната двокімнатного темніша за інший простір, щоб візуально відокремити цю зону. Не дивлячись на відмінності, два типи номерів мають атмосферу відновлення та єднання з природою.