0
0

Яскравий офісний центр у Києві

Площа: 6400 м.кв
Розташування:
Київ, Україна
Площа:
6400 м2
Рік:
2021
Команда:
Вадим Зюзюк і команда Znak

опис проекту

Ми створили дизайн офісного центру, що одразу привертає увагу яскраво-жовтими акцентами колон та кубу з великими панорамними вікнами, який виділяється на фасаді не тільки кольором, а й об’ємом. Ця частина будівлі — офіс продажу квартир, і ми прагнули, аби потенційні інвестори потрапляли у просторе й світле приміщення з панорамним видом на міський пейзаж. Аби реалізувати такий концепт, ми зробили офіс двосвітнім, стелю в ньому — вищою, і відповідно, менше поверхів ніж в решті будівлі. Отже у цьому просторі багато повітря, природного світла та відкритий огляд з двох сторін.

Акцентну жовту частину виконали з алюмінієвих композитних панелей, а іншу частину фасаду — з керамограніту, що є стійким до впливу погодних умов. Ці кольори на фасаді — вдалий варіант контрастного поєднання: сірий, що нагадує каміння, створює враження надійності, стійкості, а жовтий додає композиції тепла та піднесеного оптимістичного настрою. Ми також обрали алюмінієві рами для вікон в усій будівлі, оскільки вони не лише привабливіші на вигляд, але й значно довговічніші, ніж звичайні пластикові.

Колони виконують не тільки естетичну функцію: специфіка місця та прокладені під будівлею міські комунікації потребують постійного доступу для обслуговування. Таке рішення також додає зручності для працівників та відвідувачів, адже навіс над головним входом дозволяє, наприклад, сховатися від дощу. У частині ж поза жовтим кубом, де розташовані офіси під оренду для різного бізнесу, ми залишили тільки опорні колони, щоб орендарі могли гнучко планувати простір під свої потреби.

Проєкти

ВСІ

Залишилися питання?