0
0

Винний тунель

Площа: 131 м.кв
Розташування:
Богуслав, Україна
Площа:
131 м2
Рік:
2021
Команда:
Зюзюк Вадим і студія Znak

опис проекту

Вишуканий винний тунель — об’єднувальна частина між будинком в Богуславі та дегустаційною винною залою, що знаходиться біля невеличкого винного виробництва. Тому це приміщення цікаве не тільки дизайном інтер’єру, а й концептуально, адже воно об’єднує приватний та комерційний об’єкти і водночас відкрито для відвідувачів. Це не просто виносховище, це близьке до серця хобі, яким власник хоче поділитися зі своїми гостями.

Стіни зроблені з традиційного матеріалу для зберігання вина — цегли, яка має високу теплову інерційність, тобто довше накопичує температуру і більший час віддає її у зовнішнє середовище.

Говорячи про форму тунелю, треба зауважити, що довге та пряме приміщення не є психологічно комфортним для довгого перебування. Перед нами стояла задача це виправити. Ми візуально вкоротили коридор, виклавши на підлозі плитку різних кольорів поперек тунелю та за допомогою стелажів з різних порід дерева. Візуально розширили приміщення за допомогою освітлення: прихована підсвітка, що йде під стелею, та точкові прожектори, що підсвічують винні шафи, ділять приміщення за глибиною, тим самим зменшуючи його.

Особливо виділили спеціальну зону для зберігання цінних вин, тому колекція точно не залишиться непоміченою. Аби посилити враження, відтворили у просторі й мистецьку атмосферу: на одній зі стін можна знайти картини, що зображують сакральний процес створення вина.

В результаті ми створили приміщення для справжніх поціновувачів вина, де можна повільно пройтися з келихом цього вишуканого напою, ознайомитися з колекцією та проникнутись любов’ю до винарства.

Проєкти

ВСІ

Залишилися питання?