0
0

Візуалізація кабінету керівника DTEK

Площа: 110 м.кв
Розташування:
Україна
Площа:
110 м2
Рік:
2021
Команда:
Вадим Зюзюк і студія Znak

опис проекту

Яким має бути кабінет керівника DTEK? Демонструємо своє бачення. Характерна особливість  — органічне поєднання сучасного та класичного стилей, що одночасно характеризує компанію як сучасну, динамічну і при цьому таку, що керується традиційними цінностями.

Класичні мотиви в першу чергу реалізовані у столі Bugatti та шкіряному кріслі, що уособлюють високий статус та преміум-імідж лідера. Відтінок жовтого, який ми обрали, також притаманний класичним меблям, він доповнює образ вибагливого оздоблення і має психологічну властивість налаштовувати на позитивні рішення та концентрувати увагу — саме те, що потрібно у такому просторі.  

Мотиви теплої лампової класики також відтворені у дерев’яних панелях. Низку натуральних матеріалів, як шкіра та дерево, продовжують кам’яні панелі з хвилястими вирізами, а також соковито-зелена фітостіна — все це  преміальні інтер’єр-рішення, що підкреслюють престиж і водночас дають відчуття спокою та рівноваги у самому центрі Києва, з панорамними вікнами  на Майдан Незалежності.

Відзначимо ще дві цікаві символічні візуалізації: коло та півсфера з підсвіткою на стіні за столом керівника, яка ще більш концентрує увагу біля “центру прийняття рішень”, та funny портрети з образами лідерів, що втілюють здатність керівника високого рівня іронізувати над собою.

Проєкти

ВСІ

Залишилися питання?