0
0

VIP room в ресторані Park Land

Площа: 50 м.кв
Розташування:
Київ, Україна
Площа:
50 м2
Рік:
2023
Команда:
Вадим Зюзюк і студія Znak

опис проекту

VIP room в ресторані ParkLand — це простір, в якому гості закладу можуть провести зустріч, невеликий банкет або інших захід. Поєднання сучасного стилю та ретро елементів створюють відчуття чогось рідного, знайомого, але водночас нового. А використання натуральних матеріалів доповнює загальну атмосферу природністю.

Один з найяскравіших акцентів — кам’яний сляб, що, як картина, висить на стіні, декорованій трубками з латуні, на фоні яких камінь виглядає більш структурованим. Одна зі стін оформлена дерев’яними панелями, які викладені так, що візуально створюють ефект глибини й додаткового простору. 

Стеля заслуговує окремої уваги, адже перед нами стояла нетривіальна задача, оптимальне рішення якої не змогли знайти декілька інших дизайнерів, що створювали інтер’єр до нас. Інтер’єр був ускладнений металевими конструкціями даху, що професіонали звуть “фермами”, які треба вписати в інтер’єр. Найпростіший шлях — заховати їх під підвісною стелею, але тоді би ми втратили висоту приміщення. Ми застосували нашу архітектурну експертизу: обшили “ферми” білим матеріалом та додали до них дерев’яні балки. В результаті ми отримали стелю відкритого типу, але стилізували її відповідно до інтер’єру закладу. Завдяки цьому створюється ефект перебування в заміському будинку, а не в ресторані, що додає ще більшого затишку.

Серед інших викликів — напівкругле вікно, що не підходило до загальної концепції приміщення, тож ми пішли простим та дієвим шляхом — заховали його за тюлем. 

В результаті ми зробили приміщення, в якому клієнти закладу можуть відчути себе у вітальні вдома: зустрітися з друзями, бізнес-партнерами або провести невеликий захід потрібного формату.

Проєкти

ВСІ

Залишилися питання?