0
0

Тир у магазині “Ібіс”

Площа: 250 м.кв
Розташування:
Україна, м. Київ
Площа:
250 м2
Рік:
2022
Команда:
Вадим Зюзюк Юрій Ярмоленко Сергій Шеремет Валентин Климович Євген Кондратенко

опис проекту

Представляємо редизайн тиру “Ібіс”, з магазином, кафе та сервісним центром. Перед нами стояла задача осучаснити інтер’єр та при цьому зберегти ідентичність закладу. Тому ми створили футуристичне та функціональне місце, що наповнене атмосферою захоплення естетикою зброї та задоволення від користуванням нею, і при цьому додали матеріали, що пасують до кантрі стилю і нагадують попередній дизайн простору.

Перша акцентна зона — рубіж, серце тиру. Раніше перегородки не мали особливого стилю і були лише обшиті матеріалом, що поглинає звуки. Ми додали до них метал, акцентну нумерацію та підсвітку, а звукоізоляційний шар зробили об’ємним. Контрастні текстури стін та різні відтінки сірого виглядають сучасно та стильно. Щодо матеріалу підлоги, то ми обрали вініл — це оптимальне рішення, адже тверді матеріали можуть пошкодитися зброєю, яка ненароком впала, або навпаки — пошкодиться зброя.

Рубіж — гучне місце, ми відділили його від кафе спеціальним звукозахисним склом, це рішення дозволило уникнути дискомфорту у кафе і при цьому візуально прибрати кордони між приміщеннями. Також додали столик-підвіконня, щоб друзі, або команда підтримки могли комфортно спостерігати та вболівати.

При вході у кафе перше, що впадає в очі — бетонна барна стійка, яка зроблена за нашими кресленнями на замовлення. На ній можна побачити насічки, що відсилають до зовнішнього вигляду зброї. Таку стилізацію ми включили й в інші елементи інтер’єру: наприклад, форма стільців нагадує мішені, а червоний акцент на їхніх гранях підсилює цю асоціацію. 

Також в кафе ми реалізували один з наших провідних дизайнерських прийомів — контраст каменю й металу з деревом та рослинами, які підкреслюють один одного, і за рахунок цього досягається баланс в інтер’єрі: він не занадто холодний та беземоційний і водночас не занадто теплий та м’який, що не пасувало б до драйвової атмосфери тиру.

Проєкти

ВСІ

Залишилися питання?