0
0

Ресторан & Спа-готель “Мисливський двір”

Площа: 2500 м.кв
Розташування:
Київ, Україна
Площа:
2500 м2
Рік:
2023
Команда:
Вадим Зюзюк та студія Znak

опис проекту

Готельно-ресторанний комплекс розташований в приємній парковій зоні на Лівобережжі Києва. Концептуально він був створений як класичний мисливський будинок з трофейними головами тварин — доволі типовий варіант для паркового готелю минулих часів. Ресторан залишається з таким дизайном і на сьогодні, а інтер’єр готелю ми оновили — хоча він має великі банкетні зали для весіль та завжди користувався популярністю, його рецепція була темною і без особливого стилю, і загалом інтер’єр був переповненим деталями, що не споріднені між собою. Тож головними нашими задачами було створення сучасного й світлого дизайну, при цьому не втрачаючи вже звичну гостям атмосферу та стилістичного об’єднання ресторану з готелем.

Ми надихалися сільськими мотивами та сезоном заготівлі дров, що дало нам ідею поєднати грубість майже необробленого дерева та каменю з сучасною лаконічністю. Так ми створили комфортний простір, що нагадує про впорядкований хаос та природу. А щоб інтер’єр був більш легким та світлим, ми зробили загальний фон білим та мінімалістичним. Також для покращення освітлення ми зняли важкий дерев’яний тамбур і замінили його на скляний, що дозволило максимально розширити простір. Крім цього, ми прибрали зайві декоративні елементи, огорожі на сходах та біля входу до підвалу, що дозволило приміщенню виглядати значно просторішим. Колони, що раніше були центром композиції та обтяжували її, тепер розчинились у просторі: ми зробили їх дзеркальними, що створило відчуття цілісності. 

При цьому ми вирішили не замінювати гранітну плитку, з якої зроблені підлога та сходи — це добре вписалося в оновлену стілістику готелю. Під час роботи над огородженнями сходів, замовник спочатку бажав лишити вже наявні дерев’яні. Проте ми наполягли на скляних, що додають у простір більше повітря та об’єму, а загартоване багатошарове скло є міцним і зовсім не поступається безпечністю перед деревом. У підсумку клієнт підтвердив цей варіант та лишився задоволеним.

Ми зробили все можливе, аби відвідування комплексу було максимально комфортним та приємним. В зоні рецепції використали м’які меблі, які не тільки надають комфорту, а й візуально пом’якшують простір. Крім того, стійка рецепції, світильники та деякі інші деталі були створені на індивідуальне замовлення, ексклюзивно для комплексу, що робить його особливим. Додали декоративну стінку з живими квітами, яка не тільки відгороджує транзитну зону, в якій відвідувачі проходять до ресторану, а й робить простір більш природним та затишним. Лагідне зонування створює приємну атмосферу, але не зменшує приміщення.

Щодо проєктування номерів готелю, слід окремо відзначити найбільший з них, зараз він виконаний у східному стилі з арками, який має площу близько 40-45 м², і зовсім випадає по концепції з загальної стилістики готелю. Тож ми ми зробили м’який мінімалістичний дизайн з використанням природніх матеріалів в спокійних тонах. Ми трохи ускладнили його мінімалістичний дизайн, та зробили цікавішим, бо це найдорожчий номер готелю. Для ліжка ми використали індивідуальне узголів’я, а також дерев’яні панелі, які додали візуальної структурності кімнаті. Кружечки на стіні мають функціональне значення, вони є вішаками. Ми розділили інтер’єр на пастельні та контрастні частини за рахунок чорних елементів, що додають акцентів, і водночас не порушують атмосферу релаксу.

Всі деталі інтер’єру були ретельно розроблені та розташовані в такий спосіб, щоб створити гармонійну композицію. Ми розглядали кожну деталь як окремий елемент, але також звертали увагу на їх взаємодію та відповідність загальній концепції. Цей інтер’єр є чудовим прикладом того, як можна створити комфортний та стильний простір, використовуючи поєднання природних матеріалів та сучасного дизайну.

Проєкти

ВСІ

Залишилися питання?