0
0

Приватний будинок в Козині

Площа: 1000 м.кв
Розташування:
Козин, Україна
Площа:
1000 м2
Рік:
2019
Команда:
Вадим Зюзюк і студія Znak

опис проекту

Ми створили приватний будинок для родини з чотирьох осіб у живописному селищі Козин на Київщині, що розташоване в сосновому гаю на березі Дніпра.

Будинок проєктували з нуля та повністю реалізували проєкт, включаючи внутрішнє оздоблення.

Композиція будинку представляє собою поєднання одноповерхової та двоповерхової частин, що дозволило зробити грамотне зонування відповідно до функціоналу кімнат. Зокрема в одноповерховій частині знаходиться дитяча зона — спальні та ігрова кімната. У двоповерховій частині внизу розташовані вітальня і кухня з їдальнею і виходом на тераси, а на другому поверсі — спальня батьків з кабінетом. Завдяки такому зонуванню вдалося розділити тихі і галасливі частини будинку. 

Мрією замовника був образ сучасного будинку з пласким дахом. Але при цьому технічно його не влаштовували конструктивні і функціональні особливості такого рішення. Тому ми знайшли оптимальний вихід: класичний спадистий дах, що має високий декоративний карниз внизу з великим виносом покрівлі, завдяки чому й вдалося досягти бажаного образу і при цьому уникнути використання плоского даху.

Будинок обкладений натуральною німецькою цеглою ручної формовки, основною візуальною перевагою якої є натуральність і живописність кольорів і форм. Також для оздоблення фасаду ми використали натуральний камінь травертин, що на контрасті з темною цеглою створює спокійний та привітний візуальний образ  будинку.

Однією з ключових умов проєкту було гармонійне поєднання будинку і навколишнього середовища — наш улюблений тренд в архітектурі. Це проявляється і в горизонтальній формі будинку, і в тому, що більша його частина розташована в межах одного поверху, тобто він не утворює важкий об’єм, який обмежує погляд. 

Інший прояв інтеграції в природу: ми намагалися максимально вписати будинок у місцевість, при цьому не зашкодивши деревам, що ростуть навколо. Отже, геодезист чітко посадив дерева на зйомку, і ми розмістили будинок між деревами. Через те, що коренева система сосен йде поверхнею, нам знадобилися послуги ландшафтника зі знанням ботаніки, який допоміг правильно вирахувати безпечні відстані від дерев, обрізати їх коріння та обробити дерева так, щоб при будівництві вони не постраждали. До речі, на візуалізаціях ми відобразили справжнє розташування дерев.

В результаті ми отримали сучасний будинок, що гармонійно поєднується з навколишнім середовищем та відповідає потребам замовника.

Проєкти

ВСІ

Залишилися питання?