0
0

Приватний будинок у селі Плюти, Київщина

Площа: 1500 м.кв
Розташування:
Село Плюти, Київщина
Площа:
1500 м2
Рік:
2021
Команда:
Вадим Зюзюк Юрій Ярмоленко Сергій Шеремет

опис проекту

Будинок розташований в мальовничому місці на березі водойми. Через те, що будинок простягається горизонтально, він гармонійно виглядає на фоні природи. Це стало можливим в тому числі через велику кількість скла на фасаді, завдяки якому інтер’єр перетворюється на екстер’єр та навпаки. Віддзеркалення дає ефект розчинення архітектури у природі. І ще одна перевага скляної конструкції — наповнення будинку природним світлом всередині.

Така сучасна концепція будинку є досить новою для житлових проєктів в Україні, зокрема через плоский дах, що зазвичай притаманний для комерційних споруд. Втім, через український клімат успіх такої забудови залежить від певних особливостей проєктування. Плоска форма даху потребує високої технічної грамотності архітектора, оскільки в таких кейсах багато технічних моментів, які треба врахувати, аби така конструкція надійно прослужила довгі роки.

Фасад оздоблений великими панелями з керамограніту, що має високу волого- та морозостійкість. Щодо вікон, то ми обрали алюмінієві системи великих форматів, оскільки у порівнянні з пластиковими вони мають більші розміри, є екологічнішими, безпечнішими, мають довший термін експлуатації, і окрім цього виглядають більш стильно.

Сам будинок розділений на дві зони: загальну на першому поверсі та житлову — на другому. Загальна зона включає вітальню, кухню та релакс-сектор з декількома саунами та критим басейном. Ми зробили вітальню просторою і двосвітною, тобто відкритою на 2 поверхи, тож це найбільша та найсвітліша кімната в будинку, якою і має бути класична вітальня. Її вікна виходять на двір, посередині якого красується металева скульптура — це створює цілісну композицію та відчуття поєднання внутрішнього та відкритого просторів. 

Проєкти

ВСІ

Залишилися питання?