0
0

Проєкт великого магазину “Ібіс”

Площа: 800 м.кв
Розташування:
Київ, Україна
Площа:
800 м2
Рік:
2021
Команда:
Вадим Зюзюк Юрій Ярмоленко Євген Кондратенко Сергій Шеремет

опис проекту

Представляємо наш проєкт нового типу магазинів “Ібіс”, який не був втілений, але став прототипом для майбутніх пунктів продажу компанії. Ми спроєктували великий двоповерховий простір, де перший поверх присвячений зброї та туристичним товарам, а другий — рибальству.

Ключова цінність проєкту це індивідуалізація дизайну всього класичного торговельного обладнання. Під всі групи товарів ми розробили нові меблі, вітрини, стенди тощо, поєднавши фірмовий кантрі-стиль бренду та елементи різних сучасних стилей, зокрема лофт. 

Над стендами з товарами, касою, стійкою інтернет-замовлень тощо розташували акцентну конструкцію з дерев’яних планок, що нагадує браму. Вона привертає додаткову увагу, допомагає краще орієнтуватись у приміщенні, структурує його, робить свій вклад у цілісність інтер’єру. 

За периметром першого поверху прямо під стелею ми розмістили масивну конструкцію з суцільного зрізу дерева з необробленим краєм. Це не тільки декоративний елемент, що додає природної первозданності у простір. Його функція — в ефекті підняття стелі, який працює в комбінації з підсвіткою. До речі, цікавий ефект: темна стеля не створює тиск та не робить простір візуально меншим, а навпаки ніби “розчиняється” та візуально додає висоти.

І третій дерев’яний акцент — це хвилі, що виділяють зону сходів та плавно переходять на стелю другого поверху, немов підхоплюючи, ведучи клієнта у простір рибальства. Воно відіграється й в інших декоративних елементах: рибках у корпоративних кольорах, що “пливуть” під стелею, візерунках на виставкових стендах тощо. 

В цьому проєкті ми багато працювали зі світлом. Зброя за вимогами законодавства та безпеки має бути в повністю закритому приміщенні, тому ми використали підсвітку прихованого монтажу, створивши ефект денного світла, що ніби крізь щілини пробивається з вулиці. Розробили різне точкове освітлення з урахуванням тої чи іншої групи товарів, аби вони виглядали естетично, клієнт міг добре розглянути всі деталі і водночас — аби не було заяскраво, що є не комфортним для співробітників та гостей.

Приділили також багато уваги ергономічності інтер’єру. Наприклад, вздовж стендів зі зброєю є широкі дерев’яні перила, на які можна зручно спертися, розглядаючи товар. У всіх приміщеннях окрім каси додали окрему стійку, де продавець може консультувати клієнта, демонструвати товари.

Проєкти

ВСІ

Залишилися питання?