0
0

Офіс компанії «ІБІС»

Площа: 1000 м.кв
Розташування:
Україна, м. Київ
Площа:
1000 м2
Рік:
2021
Команда:
Зюзюк Вадим, Ярмоленко Юрій, Шеремет Сергій, Кондратенко Євген

опис проекту

Представляємо офіс компанії “Ібіс”, що спеціалізується на продажі товарів для мисливства та рибальства. Ключовою задачею в цьому проєкті було оновити фірмовий кантрі-стиль компанії, зробивши його більш сучасним, що відображало б темп сучасного життя та розширення напрямків бізнесу. Змінити образ, але не відмовитись від коренів.  

Ми працювали з великим відкритим простором — як раз у таких кейсах допомагає наш архітектурний досвід, адже подібні приміщення складні з точку зору грамотного зонування відповідно до естетики та комфорту співробітників, в поєднанні з інженерними комунікаціями. Нам потрібно було розташувати електричні мережі та системи вентиляції й кондиціонування відкритого монтажу так, аби це все не зіпсувало візуальне враження (і авжеж, коректно працювало). 

Основні матеріали — сучасні металеві конструкції, дерево й цегляні стіни, один з наших найулюбленіших міксів. Відтворили в інтер’єрі фірмові кольори компанії, а на зеленому, класичному природному кольорі, зробили особливий акцент, додавши живі рослини по всьому простору. Це чудово підкреслює зв’язок бізнесу з активностями на природі та доповнюється іншими елементами, наприклад, великим акваріумом, хвилями на стійці рецепції тощо.

Ще одна особливість цього проєкту — предмети декору нашої індивідуальної розробки. Зокрема сюди відноситься яскрава конструкція з різнокольорових рибок, що додає візуальний акцент на зоні рецепції і робить простір живим, фігури тварин на стінах, вирізані з металу, відтворення хрестів як графічного елементу з брендбуку компанії на колонах, балках та у декорації меблів. До речі, всі меблі також розроблені за нашим замовленням.

Одна з найцікавіших зон — конференц-зал, інтер’єр в якому працює як конструктор. По всьому периметру ми зробили скляну огорожу, що розсувається за потреби розширити простір, або навпаки закривається шторами зсередини для більш камерної атмосфери.

Конструкція з дерев’яних посадкових місць також легко переставляється, розсувається та дозволяє зробити різні конфігурації.

У підсумку цей величезний open space став втіленням сутності бізнесу та характеру його оновлень, був структурований комфортним зонуванням та оздобленй унікальними елементами декору, що відповідають духу команди.

Проєкти

ВСІ

Залишилися питання?