0
0

Караоке-бар у Києві

Площа: 240 м.кв
Розташування:
Київ
Площа:
240 м2
Рік:
2022
Команда:
Вадим Зюзюк Юрій Ярмоленко

опис проекту

Майбутній караоке-бар у Києві — місце, в якому можна відчути себе частиною приємної події і навіть створити її настрій, заспівавши на стилізованій сцені, в оточенні драпірованих штор, що додають театральності закладу.

Одним з викликів стали розміри приміщення: витягнуте в довжину та невисоке, воно було не дуже вдалим для караоке-бару. Тому ми вирішили зробити стелю темного кольору, аби створити відчуття її відсутності. Також всюди у приміщенні простежуються вертикальні лінії, що візуально збільшують висоту. 

Інша складність — квадратні колони, що заважали при плануванні посадкових місць та закривали огляд учасникам. Тож ми “пом’якшили” їх, зробивши круглими, додали підсвітку та декор. Задля уникнення враження еклектничності від колон, ми побудували простір навколо них на грі круглих форм: такими є дивани, світильники, столи. Також ми мінімізували гострі кути у всьому приміщенні: значна частина столиків, крісла, настельні світильники, бар є обтічними. 

До речі, про барну стійку, вона є одним з акцентних елементів в інтер’єрі. Ми зробили її з трьохшаровою прихованою підсвіткою, аби досягти ефекту левітації у повітрі та відтворити враження, ніби бар є “потойбічним”. Для створення затишної та природної атмосфери на барі ми додали живі рослини, і вертикальні лінії позаду посилюють цей візуальний вайб зростання знизу догори, як стебло трави, стовбур дерева.  

Базове освітлення з рожевим та блакитним кольорами можна гнучко змінювати за рахунок RGB підсвіток, створюючи власну атмосферу при аренді бару для закритих вечірок. 

Проєкти

ВСІ

Залишилися питання?