0
0

Центр релакс-терапії Amospring

Площа: 120 м.кв
Розташування:
Україна, м. Київ
Площа:
120 м2
Рік:
2022
Команда:
Вадим Зюзюк та команда

опис проекту

Центр релакс-терапії Amospring — місце, де можна сховатися від шаленого темпу столиці, відчути себе на природі й відпочити за допомогою новітніх технологій.

Спочатку гості закладу потрапляють у лоббі, родзинкою якої є стіна за рецепцією. Гіпсові прямокутні блоки різної довжини розташовані зверху вниз, а на торці деяких з них присутні ліхтарики. Своїм розташуванням вони віддалено можуть нагадати образ верби, що схилила свої гілки над водою. Також це рішення обумовлене візуальним комфортом — заховати кути приміщення і згладити стіну, додавши вигнутих ліній в інтер’єр. Для оздоблення приміщень ми використовували природні матеріали, чи такі, що будуть асоціюватися з природою.

Проходячи коридором, можна побачити двері з матового скла, вони дозволяють природному світлу потрапляти у приміщення, водночас зберігають приватність. Окрім дерева, в коридорі присутні шпалери з зображенням мідних трубок, що додають текстурованості, а настінні світильники стають майже непомітними на їх фоні. Підлога застелена килимовим покриттям, що робить пересування коридором тихим і комфортним для відвідувачів.

Наступна зупинка гостя — консультаційна зала для спілкування з лікарем. В цій кімнаті відсутні подразники, що можуть відвертати увагу. Дзеркальна панель ззаду візуально розширює приміщення.

Головний елемент релакс-центру — яйцеподібна капсула, що за допомогою візуальної та звукової стимуляції викликає розслаблення. Акцентний елемент цього приміщення — світильник від нідерландського бренду, що складається з великої кількості оптоволоконних ниток, які можна програмувати на різні патерни освітлення.

After-relax кімната оздоблена панелями зі стабілізованого моху та зменшеною версією стіни з рецепції. В ній гості повертаються до реальності після сеансу релаксації.

Надихаючись природою, ми створили інтер’єр, що водночас є природним та футуристичним, який резонує з призначенням цього приміщення — відпочинком від міста.

Проєкти

ВСІ

Залишилися питання?