0
0

Будинок “Мрія”

Площа: 350 м.кв
Розташування:
с. Забір'я, Київської обл.
Площа:
350 м2
Рік:
2014
Команда:
Зюзюк Вадим і студія Znak

опис проекту

Ми зробили реконструкцію сімейного будинку в селі Забір’я на Київщині, який має особливу історію. Колись в ньому жили два брати й в кожного було по половині дому, але для нової родини потрібні були певні метаморфози. Ми назвали цей проєкт “Мрія”, втіленння якої стало реальністю. 

Ми обрали шлях лагідної реконструкції, щоб зберегти ідентичність цієї будівлі, а саме облицювальний матеріал стін. В результаті найбільших змін потерпів дах будинку, що форма якого була ламаною та мала багато кутів. Ми повністю переробили дах, зробивши форму покрівлі більш округлою, в результаті чого образ будівлі перетворився з суворого на привітний, сімейний. 

Планування будинку було повністю змінено. Зокрема ми відкрили простір ґанку на вулицю, що раніше був вузьким тамбуром і вів до різних частин будинку. Другий поверх зазнав повної реконструкції, наприклад, ми позбулися великої кількості вікон, адже вони були нефункціональні та не відповідали новому образу споруди. У підсумку форми будинку стали м’якіше, легше та перекликаються з французькою архітектурою.

Проєкти

ВСІ

Залишилися питання?